Vi åpner i løpet av mai, følg med for eksakt åpningsdato.

Du kan ha lånet til vi åpner igjen

Vi purrer ikke lån på våre bøker i stengeperioden. Vil du likevel levere, levér i innleveringsluka (høyre side for hoveddøra) i gamle lokaler.

Unntak

Lån fra andre bibliotek vil bli purret, dette er utenfor vår kontroll. Levér i innleveringsluka innen innleveringsfristen, eller send oss en e-post så kan vi prøve å fornye for dere. 

Det vil ikke bli mulighet til å låne inn fra andre bibliotek i perioden vi har stengt.

Nye bøker

Bøker som utgis i perioden vi har stengt, og som du allerede har bestilt, vil du få hentemelding på som vanlig, For å få hentet disse bøkene, ta kontakt med servicekontoret via ringeklokka i gangen, så får du utlevert boka.

Dette gjelder bare nye bøker som er bestilt før vi stengte. Vi har dessverre ikke mulighet til å behandle nye bestillinger i flytteperioden - vi beklager.

Kopiering

Kontakt servicekontoret via ringeklokka i gangen, de vil bistå med kopiering.

Vi kan dessverre ikke tilby lån av pc, utskrift eller scanning i perioden vi har stengt - vi beklager.

Avisene

Vi legger ut avisene i gangen.

Studierom / møterom

Det blir dessverre ikke mulig å sitte i selve biblioteket og jobbe eller studere i perioden vi har stengt. Studierommet / møterommet i kjeller kan lånes ved å kontakte servicekontoret.


Publisert: 27.02.2023 12:14:50
Sist endret: 27.02.2023 12:18